Культурна подія «Музеї без меж» відбулась напередодні у Хмельницькому. Її організували представники управління культури і туризму міської ради разом із шістьма музеями. Підготували інтерактивну виставку, дискусійну панель та виступи спікерів.
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш досвід на нашому веб-сайті. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся на використання нами файлів cookie.