Традиційно працівники vузею історії міста Хмельницького взяли участь у місячнику санітарної очистки та благоустрою.
На цей раз наводили чистоту спільно з колегами з Музею-студії фотомистецтва під керівництвом завідуючого господарством Управління культури і туризму Хмельницької міської ради Олександра Пешкова на узбіччях на кам`янецькій трасі – на виїзді з мікрорайону Ружична.
Сонечко нам усміхалося і впоралися якраз до дощу.
Дороге наше місто, мирного неба тобі, спокою, процвітання, чистоти – на вулицях, у домівках, у серцях і душах.
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш досвід на нашому веб-сайті. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся на використання нами файлів cookie.